منوی دسته بندی

ثبت نام و ارسال اثر جشنواره

در این صفحه با نحوه ی ثبت نام در سایت انجمن خوشنویسان همدان و همچنین نحوه ی ارسال آثار برای جشنواره استانی نماز آشنا میشوید، تا پایان همراه ما باشید.

  1. بعد از وارد کردن آدرس https://khoshnevisanehamedan.ir در مرور خود و مشاهده ی صفحه اصلی وبسایت انجمن خوشنویسان همدان، در منوی اصلی سایت روی ثبت نام کلیک کنید.

در صفحه ای که برای شما باز می شود اطلاعات خواسته شده را بطور دقیق و کامل وارد کرده و در پایان روی ثبت نام کلیک کنید.بعد از انجام این کار به پنل کاربری خود در سایت انجمن خوشنویسان همدان منتقل می شوید.

پس از ورود به ناحیه ی کاربری خود در وبسایت انجمن خوشنویسان همدان روی گزینه ی تنظیمات که در تصویر با دو فلش قرمز رنگ مشخص شده است کلیک کنید تا منویی برای شما نمایش داده شود.

در منوی باز شده روی گزینه ی ویرایش شناسنامه کلیک کنید.

در این صفحه علاوه بر اینکه می توانید اطلاعات مختصری جهت معرفی خود بنویسید، می بایست تصویر شناسنامه یا کارت ملی خود و آثاری که برای ارائه به جشنواره استانی نماز آماده کرده اید را بارگذاری نمایید برای این کار روی دکمه ی بارگذاری کلیک کنید.

در اینجا با کلیک روی بارگذاری پنجره ای برای شما باز میشود تا تصویر مورد نظر خود را از حافظه ی کامپیوتر یا تلفن همراه خود انتخاب کنید، منتظر شوید تا تصویر مورد نظرتان بارگذاری شود سپس روی گزینه ی اعمال کلیک کنید.

بعد از بارگذاری تصویر شناسنامه یا کارت ملی و همچنین آثار مورد نظر خود جهت ارسال به جشنواره و مشاهده ی تصاویر بارگذاری شده در پروفایل شخصی خود حتما بایستی در پایین صفحه روی گزینه ی بروز رسانی مشخصات کاربری کلیک کنید تا تصاویر و اطلاعات شما در سایت ذخیره گردد. حداکثر تا 24 ساعت بعد از بارگذاری آثار، یک ایمیل یا پیامک مبنی بر دریافت و ثبت آثار برای شرکت در جشنواره برایتان ارسال میگردد، در صورت عدم دریافت این پیام با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرید.

در صورتی در زمان ثبت نام، اثار خود را ارسال نکردید، در مراجعات بعدی به سایت انجمن خوشنویسان همدان می توانید در منوی اصلی سایت بر روی گزینه ی ورود کلیک کرده و مراحل ارسال اثر را تکمیل نمایید. همچنین بعد از ورود به سایت در هر صفحه ای از سایت که باشید می توانید در منوی اصلی سایت با کلیک روی گزینه ی ناحیه کاربری به پروفایل شخصی خود در سایت انجمن خوشنویسان همدان مراجعه نمایید. پیشاپیش برای شما عزیزان آرزوی موفقیت می نماییم.

راه های ارتباط با انجمن خوشنویسان همدان:

و یا از طریق تماس، پیامک و همچنین واتس اپ با شماره 09180580311 در تماس باشید.